Skocz do zawartości
kowalio

Asus RT-AC87U nie działa zakładka Aplikacja USB

Rekomendowane odpowiedzi

kowalio

Witam

Już od dłuższego czasu nie mogę wejść do ustawień routera w zakładkę Aplikacja USB.

Kółeczko z aktualizacją kręci się cały czas. Zmieniałem oprogramowanie na oryginalne i merlina i to samo.

Mogę prosić o podpowiedz?

3fbbbe_reg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Borg

@kowalio u mnie pomogło format dysku i od nowa instalacja.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
wylacz ten dodatek Symanteca (norton) lub dodaj adres routera do whitelisty. sprawdzałeś w innej przeglądarce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• GrzegorzZ
      Przez GrzegorzZ
      Witam

Mam wielką prośbę. Na wstępie wyjaśnię krótki opis jak obecnie wygląda moja sieć. 
      Więc mam internet z Orange. Sygnał odbieram Routerem  Huawei 8525s, którego mam kablem podłączonego do Asusa 4G-AC68U (troche chore, ale spowodowane jest to dziwnym zjawiskiem. Jak mam kartę włączoną do Asusa to mam bezpośredni transfer na kompie mierzeny na speedtest 2-5MB/s, jak mam kartę do Huaweia to mam ok 7MB/s ,a jak mam Huaweia podłączonego do Asusa, mam 20-30MB/s, ot, zjawisko dla mnie nie do wyjaśnienia).Kontynuując, od Asusa mam połączony kablem Switch TP-Link  TL SF1008D,od którego mam odprowadzone kable do 4 dekoderów (tak aby były w jednej sieci). Tak więc Asus jak dobrze rozumiem ustala sieć na mój dom wysyłając sygnał przez kabel i jednocześnie Wi-Fi (które również jest rozprowadzone przez Routery "gniazdkowe" jako wzmacniacze). Do sieci WI-Fi jest podłączona drukarka.
      Co ja bym chciał??? Mianowicie, marzy mi się ,aby zrezygnować z "gniazdkowych" i tak zrobić sieć ,aby w pomieszczeniach, których mam rozprowadzone kable podłączyć bezpośrednio pod nie Router, który by wysyłał sygnał Wi-Fi oraz podłączyć do niego dekoder. I co kluczowe. To musi być jedna sieć (przynajmniej dla dekoderów oraz dla sieci Wi-Fi). Na razie podłączyłem Tp-Linka WR743 ale nie mogę tego ustawić. Jak już udało mi się ,aby dekodery się widziały to znów sieć Wi-Fi jest inna i drukarki nie widzę. 
      Pytanie czy jestem w stanie to zrobić (pewnie wszystko się da) na tym co mam ? czy muszę coś do kupić ? 

• Konradi95
      Przez Konradi95
      Witam
      Co mogą państwo poradzić w takiej sytuacji?

Od razu dopowiem,
      Router nie ma wystawionego GUI do WAN, tak samo telnet i ssh.
      hasła dosyć mocne(reguła silnego hasła)

fw najnowsze z sierpnia

Pozdrawiam

• cross099
      Przez cross099
      Cześć

Z racji że w domu wymieniłem sprzęt sieciowy i wszystko zaczęło działać tak jak sobie to wymyśliłem ( w końcu po Wi-Fi transfery są rządu 220Mb/s+) chciałbym aby laptop który nabędę też dawał radę. Kwestia karty wifi i informacji o niej jest traktowana trochę po macoszenu. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaką karta jest wsadzona do tego Asusa, a nawet czy jest szansa na wymianę w razie klapy.. 

Wiem że Intel 9260 czy Killer 1550 to nie będzie ale czy w razie czego możnaby było na taką kartę wymienić to co siedzi w środku ? Słyszałem dość ciepłych słów o tych kartach...

U mnie w domu na AP robią UAP UniFi AC LR.  Każde napędza jedno piętro. Ok 60 m^2.

Dzięki za pomoc i wskazówki.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.