Skocz do zawartości

Rozwiązanie konkursu Edimax

OpenITForum.pl
house

Szczegóły wydarzenia


Miło mi poinformować, że zwycięzcą w konkursie oraz szczęśliwym posiadaczem routera Edimax BR-6208AC V2 został użytkownik :

:450_trophy: @neon :450_trophy:

który przesłał następujące zgłoszenie konkursowe :

neon napisał:

Witam, 

moja odpowiedź na pytanie jest następująca: chciałbym wykorzystać tryb 4 - most wifi pracy routera Edimax. Ta funkcja rozwiązała by mój problem w domu gdzie sygnał na Smart TV Konsolę PS4 jest obecnie zbyt słaby do używania tych urządzeń w sieci. Obecnie nie mam możliwości podłączenia ww urządzeń połączeniem kablowym i w grę wchodzi jedynie połączenie przez wifi, które mimo posiadania już sieci Wifi jest obecnie niewystarczające. Wzmocnienie sygnału przez router Edimax rozwiązało by w zupełności mój problem. Moje dzieci były tym bardzo zachwycone :).  

Dodam, również jeśli uda mi się wygrać router Edimax i będę z niego zadowolony w rozwiązaniach domowych to również rozważę zakup do wykorzystania w celu już biznesowym. 

Pozdrawiam 

Zwycięzcy gratuluję i czekam na kontakt w celu ustalenia spraw dotyczących wysyłki nagrody :1300_clap_tone1::854_bangbang:

Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie :286_four_leaf_clover:Rekomendowane komentarze

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności