Jump to content

Rozwiązanie konkursu Linksys

OpenITForum.pl
house

Event details


Miło mi poinformować, że zwycięzcą w konkursie oraz szczęśliwym posiadaczem extendera Linksys RE6700 został użytkownik :

:450_trophy: @miko :450_trophy:

który przesłał następujące zgłoszenie konkursowe :

miko napisał:

TOP 7 najciekawszych pomysłów na wykorzystanie Linksys RE6700 w swojej dziupli sieci:

  1. Choinkowa dekoracja - otwierane skrzydła Linksys RE6700 można przyozdobić różnymi, lekkimi świątecznymi dekoracjami tak, że wszyscy pomyślą, że to kolejny świąteczny gadżet.
  2. Podświetlenie w nocy - już nigdy nie zabłądzisz na ciemnych nocnych korytarzach. Niewielkich rozmiarów dioda z powodzeniem rozświetli okolicę w takim stopniu, aby jednocześnie nie budzić domowników, a Tobie zapewnić wygodne przemieszczanie się, gdy nie chcesz lub nie możesz zasnąć.
  3. Krótkie (lub dłuższe) informacje - rozkładane skrzydła Linksys RE6700 pozwolą na zakomunikowanie domownikom ważnych informacji bez konieczności ich wypowiadania (związanego często z budzeniem się nawzajem) lub wysyłania wiadomości tekstowych. Dzięki specjalnemu kodowi LinkFly (nazwa wkrótce zastrzeżona), różne stopnie nachylenia skrzydeł będą oznaczać co innego. Co dokładnie i ile możliwych kombinacji będzie, zależy tylko od Was! Szyfrowanie masz w pakiecie!
  4. Gniazdko - śmiało możesz do niego podłączyć to co zwykle podłączasz. A to, że podłączamy różne rzeczy, nie będę wymieniał dokładnie jakie. Ważne, że mimo podłączenia urządzenia do gniazdka, nadal masz gniazdko, ale z dodatkowymi możliwościami. To nawet lepiej niż zjeść ciastko i mieć ciastko!
  5. Rozszerzenie zasięgu WiFi - sąsiedzi coraz bardziej naruszają Twoją przestrzeń stawiając coraz to nowe mikrofale? Wypowiedz im niekończącą się wojnę. W razie potrzeby takich Linksysów możesz dokupić jeszcze sporo, a na cały karton bezprzewodowej amunicji, możesz uzyskasz jakiś rabat.
  6. Kompaktowy nadajnik - są takie miejsca, że po Ethernet masz lepszą sieć niż po WiFi, albo WiFi nawet w ogóle nie ma. Czemu miałbyś się zastanawiać? Po prostu szukasz gniazdka i wpinasz Linksysa RE6700. Masz wygodne WiFi i jeszcze kontaktów nie ubyło.
  7. Lepsza praca na zewnątrz - zawsze marzyłeś, aby pracować z laptopem na zewnątrz? Racja - średni pomysł. Zanim wszystko przygotujesz, może zmienić się pogoda. Teraz przynajmniej o zasięg możesz być spokojniejszy. Pamiętaj tylko, że używanie urządzenia na zewnątrz, grozi utratą gwarancji i nie, nie wytłumaczysz się tym, że samoloty przecież latają w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zwycięzcy gratuluję i czekam na kontakt w celu ustalenia spraw dotyczących wysyłki nagród :1300_clap_tone1::854_bangbang:

Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie :286_four_leaf_clover:

Sign in to follow this  

Recommended Comments

Guest
This event is now closed to further comments.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.